Červen 2013

This is suicide season.

28. června 2013 v 0:02 Diary
Bylo mi fajn. Poslední dobou. Skoro jako bych zase začala žít. Začala jsem plánovat, těšit se, nevnímat X a Z. Ale je to pryč. Mám chuť zrušit všechno, co jsem naplánovala, zamknout se do pokoje s rumem a zapomenout na svojí existenci.
Zkuste si představit, že kolem sebe máte bublinu. Jste v ní vy, vyše problémy, vaše tajemství, nálada. Cokoliv. Dokud je bublina neporušená, jste celkem v klidu. A teď si představte, že se vaše bublina začíná rozpadat. A lidé zjišťují, co je v ní, přibližují se k tomu. A vy se teď ještě víc snažíte držet dál od lidí, protože nechcete, aby vás znali takhle.
Nevadí mi tak moc, když vědí o mých náladách a problémech. Vadí mi, když se k nim dostanou moc blízko. Ovlivní to jejich chování ke mně, i moje vnímání jejich přítomnosti.
Oh, mimochodem, v pondělí musím na sedmnáctiletou prohlídku, Přemýšlím, jestli si amputuju ruku, nebo budu sledovat ty dvě slepice, jak matce sdělují, že její dcera je pravděpodobně celkem kvalitní psycho. Na jednu stranu je to něco, co si chci nechat pro sebe. Na druhou stranu, opravdu ráda bych matce vymáchala držku v tom, že na mě sere, a tak není divu, že o tom nemá ani tušení. Nevim, jestli si myslí, že to, že mi každej den vnutí jídlo, občas mě seřve a většinu prachů hodí do cigaret, je to nejlepší, co pro svoje dítě může udělat. Jo, já mám sice jídlo ráda, ale klidně bych tejden nežrala, když bych věděla, že se mě pak zeptá, jestli mi něco je. Což ona nikdy neudělá, maximálně mi omlátí všechno o držku, jen tak, asi proto, že žiju. Občas mám pocit, že jí mám ráda jenom z povinnosti, protože je to přesně ten typ člověka, kterýmu bych jinak dala sežrat jeho vlastní mozek.
Ne, já to nemyslim až tak špatně. Každej má nějakým způsobem rodiče na hovno. Jde jenom o to, že moje snášenlivost ostatních lidí zkrátka neni moc dobrá.
BTW, 30 hodin bez spánku. Jop, ta otravná věc je zpátky. Jupí.
BTW2, vážně by každej měl vidět film Antikrist. Jo, a taky Vykoupení z věznice Shawshank.
BTW3:
If only sorrow could build a staircase, or tears could show the way,
I would climb my way to Heaven, and bring him back home again. <3
BTW4 - čtyři vypadají líp.

Sghosntrgihgnpksnbj.

4. června 2013 v 22:39 Diary
Musim se přestat vciťovat do druhejch. Měla jsem radši svoje starší bezcitný já. Bylo fajn. Vlastně musim přestat všechno tak prožívat. Svět neni dobrý místo pro mě. Jo, a nesnášim lidi ještě víc. Jsou každým dnem debilnější. A chci nachos. Čau.