X, Y a Z.

15. května 2013 v 23:02 |  Diary
Sedím opřená o chladnou zeď na svym červenym prostěradlu, vedle mě leží velkej medvěd, kterej pořád nemá jméno. V levý ruce mám víno, je to dobrej kámoš, když tu nikdo jinej neni. Ne, že bych neměla přátele. Vím, že tu někoho mám. Jen.. ne tady. U sebe. Nemám u sebe vlastně nikdy nikoho, kdo by něco chápal, když ho zrovna potřebuju. Nemám ráda lidi. Ne, nesnáším je. A stejně vím, že je někdy potřebuju. Jsem ráda, že mám jednoho člověka, kterej se o mě zajímá. Děkuju. Je hezký, jak si z melounu děláš Tetris a jak si češeš vlasy všude, kde vidíš svůj odraz.
Zejtra jdu do školy. Vím, že zase po probuzení budu brečet, i když nechci. Probudím se, to mě sere. Nejde jen o školu, je to vlastně můj nejmenší problém. Když spím, nemyslím na všechny ty špatný věci. Chci spát navždy. Nechci přijít o ty, který mám ráda. Nechápu, proč oni, proč teď.. Čekám, kdy se to zastaví. Pokaždý si říkám, že už se toho posralo dost, že už to musí skončit, ale všechno se to sere dál.
,,Pray your life was just a dream," část textu mojí oblíbený písničky. Připadám si jako rozdělená na dvě části. Pojmenujme je třeba X a Y. X se pokouší o sebedestrukci a Y to sere, ale odmítá s tím cokoliv udělat. Asi ví, že to je v pohodě. Y stejně doufá, že se to X podaří. Jen se bojí, srab. Možná je tu ještě Z, který má rádo X. Z by asi chtělo zabít Y. X a Z, dvě třetiny mě, se chtěj zničit. Držte jim palce, dělaj dobrou věc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christina Christina | Web | 15. května 2013 v 23:16 | Reagovat

Dřív jsem nesnášela spánek. Chtěla jsem běhat venku s kamarády,ale to mi bylo tak sedm. Teď jsem vděčná za každou chvilku,kdy můžu usnout a utéct tak od reality,přesně jak píšeš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama