Leden 2013

SWAG

18. ledna 2013 v 18:25 Words of anger.
Tak se na to pořádně podívejme. Tohle slovo je původně skotskej slang někdy z dvacátejch let šestnáctýho století, kterej znamenal určitej druh chůze, později se začalo používat, pokud někdo udělá něco jinak, originálně. No a ještě o něco později.. však to znáte. Vaši prátelé to říkaj, vy to říkáte, spolužáci to říkaj, rodina to říká, vaše kočka to mňouká, váš pes to štěká, vaše rybičky vysílaj swagový podvodní signály. Zkrátka to svět zaplavilo stejně, jako Bíbroitýda, ta nemoc, která způsobuje ucpání mozkovejch cév a následuje měknutí mozku.
Všichni maj swag, nikdo neví, co to znamená, ale určitě ho prostě každej má, protože to je skvělý a mucíčkový a někde u Amíků to teď asi letí, tak aby jsme náhodou nebyli pozadu. A pokud někdo náhodou tuší, co by to mohlo znamenat, rozhodně to skrejvá jako padesát let starý ponožky Michaela Jacksona (a ty bych nebouchla na ebay ani za milion dolarů, Jacksonův zpěv uctívám, i když ho neposlouchám).
Je teda vlastně jedno, kdo má swag a kdo ne - sečteno a podtrženo, nakonec ho nemá nikdo. Protože SWAG je stejně vymyšlená věc, jako moje krutovláda nad celým světem. Nebo jako by jste pavouka nazvali jednorožcem. Dobře víte, že jednorožci jsou jenom ve vašich hlavách a pohádkách.
Takže lidi můžeme rozdělit do dvou skupin - ty, který si myslej, že maj swag, a aby každýho utvrdili v tom, že jako fakt, opravdu, určitěswagovskykurvamoc ho maj, tak to slovo pořád dokola opakujou, jejich boty jsou swag, jejich chleba je swag a jejich chlupy v nose jsou taky swag, a pak na ty, který prostě věděj, že to je větší hovadina jak nevinnej cikán (jen pro objasnění, nejsem rasista - nesnáším všechny).
A pokud jde o tu originalitu - je krásná, je úžasná, je stylová a ve swagu ji nenajdete, ani kdyby existoval. A víte proč? Protože všechny tyhle hiphopfilní, discofilní, evropa2filní, sračkofilní jepice si koupí jen to, co se jim podstrčí v New Yorkeru, H&M a dalších obchodech, ze kterejch mi vyskakujou pupínky, a hlavně to, co jim naskočí na facebookový zdi s popisem "SWAG".

Jakej je váš názor na swag?

První články

14. ledna 2013 v 18:29 | Truhell |  Words of anger.
Víte, co mě z celýho blogování sere nejvíc? První články. Ať už se totiž pokusíte jakkoliv napsat úvodní článek, na 90% to nebude článek, ze kterýho si každej sedne na prdel. Ve skutečnosti to je článek, kterej lidi píšou snad jen proto, že by jim připadalo blbý začít bez nějakýho úvodu. Tak i tak, obojí je blbý. Takže jestli si mám vybrat mezi "Vítejte na mém blogísku" a ničím, moje lenost se mnou naprosto souhlasí při výběru ničeho.
Ovšem tahle rubrika si pár nějakejch těch keců zaslouží, jelikož to, co tu bude, je ďáblužel částí mýho života, tím myslím vztek, zuřivost, čirý šílenství, nebo prostě kurevská nasranost, ze který se mi chce hlava rozletět na střepy. Vzteklounství mám v povaze a obvykle se ze svýho vzteku potřebuju nějak vypisovat, abych nezabila toho, kdo můj vztek způsobil - později bych litovala, že už ho nemůžu tyranizovat. Nebo prostě potřebuju napsat, co mě sere. Často to bejvaj drobnosti, kterejch si ostatní ani nevšimnou, nebo naopak něco posráníhodnýho, co stejně sere každýho, ale nikdo to neřekne. Slupky od mandarinek, nahlas dýchající člověk, debilní člověk, kamínky na chodníku, discofilní jepice, pes neschopnej za sebou zavřít dveře. Znáte to. K tomu všemu je tahle rubrika, kapišto? Dobře, hádám, že testovací článek je hotovej a rubrika připravená pro moje "slova vzteku". Enjoy.